„Przegrał walkę z rakiem”, czyli kody kulturowe i programy służące niewoleniu społeczeństw

„Przegrał walkę z rakiem…” Dlaczego Światowy System Manipulacji używa takiego właśnie, a nie innego zestawu słów na określenie czyjejś śmierci z powodu raka? Czy dobór takich właśnie, a nie innych kodów fonetycznych jest przypadkowy?

manipulation

Światowy System Manipulacji, dla którego projektów mainstreamowe media są jedynie tubą propagandową, ma doskonale rozpracowane techniki skutecznej kreacji i perswazji, przemożnego wpływu na masy, a więc socjotechnikę.

Socjotechnika posługuje się pewnymi kodami werbalnymi oraz wizualnymi. „Przegrał walkę z rakiem” jest jednym z najmocniejszych manipulatorskich socjotechnicznych kodów werbalnych. Jego moc ma tak naprawdę na celu wielopoziomową destrukcję istoty ludzkiej i wspiera się na dwu filarach:
1. Na ustawieniu istot ludzkich w fałszywym paradygmacie walki z chorobą, podczas gdy z chorobą walczyć nie trzeba, gdyż po pierwsze: choroby nie istnieją (tak zwana choroba jest tylko sygnałem organizmu informującym o pewnej dysharmonii w przepływie energii najpierw na poziomach subtelnych ludzkiego biopola, a następnie w ciele fizycznym), a skoro choroby nie istnieją, to walka z nimi jest krojeniem nożem tęczy, czyli stratą czasu, cennej ludzkiej energii oraz finansowych zasobów pacjenta. Po drugie, walcząc z czymś, nadajemy temu Moc, wyposażamy to coś w Siłę: kiedy zaczynamy walczyć z wiatrakami – te wiatraki naprawdę zaczynają w naszym umyśle żyć własnym życiem, i z czasem mogą stać się naprawdę groźne; doskonale wiedzą o tym terapeuci klientów z paranojami, urojeniami i obsesjami. I światowy system manipulacji kodujący w istotach i społeczeństwach dogmat o „chorobie” i „walce” z nią taki właśnie globalny obłęd tworzy.
2. Na zamknięciu ludzkiej świadomości w manipulatorskim dogmacie o nieuleczalności pewnych „chorób”. A chorób nieuleczalnych nie ma — wszystko jest do wyleczenia. Amerykański naukowiec, dr Bruce Lipton, udowodnił (w „Biologii przekonań”), że to nie geny nas determinują, lecz że jest dokładnie odwrotnie: to one same są programowalne i zależne od czystości i siły ludzkiego umysłu. Nasze geny programujemy na co dzień swoim aktualnym poziomem świadomości, a więc: dotychczas nabytą wiedzą, systemem przekonań, doświadczeń oraz wiarą.
Chodzi więc jedynie o siłę umysłu, wiarę i system przekonań konkretnego „pacjenta” oraz o znajomość coraz bardziej dostępnej w internecie rzetelnej wiedzy, jak również o konkretne techniki pracy nad przywróceniem ogólnoustrojowej harmonii na wielu (mniej i bardziej subtelnych) energetycznych poziomach istoty ludzkiej.

Jeżeli jednak człowiek się uprze i uwierzy w ten sączący się z medialnych głośników jad – jest ugotowany, a cel medialnej manipulacji – spełniony.

I o to w tym wszystkim właśnie chodzi.

Nie dajmy się więc załamać i zniewolić, i śmiało sięgajmy do wiedzy głębszej, bardziej zaawansowanej, choć przed pospólstwem przez System ukrywanej, nam jednak jak najbardziej dostępnej, m.in. w przepastnych i nieprzebranych głębiach internetu.

artykuł ze strony:  TAW

Reklamy

About 5 Praw Natury

https://germanskawroclaw.wordpress.com

Posted on 7 grudnia 2015, in Artykuły and tagged . Bookmark the permalink. 3 Komentarze.

  1. jak leczyć krwiaka mózgu?

  2. czy gnm zna przypadki wyleczenia krwiaka mózgu po urazie?

  3. GNM nie zajmuje się urazami, zatruciami i niedożywieniem.